KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122004
nr 912 2004
Krystyna Piotrowska
(f. 1949), Polen
Etsning, Krystyna Piotrowska (f. 1949), 5/50, signerad 1993, motivet: 24x34, oramad
Krystyna Piotrowska, Polsk målare och grafiker född 1949.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:31:18
1/9 18:54:21
15 sep
Krystyna Piotrowska
Läs mer om Krystyna Piotrowska